Přátelé

Pro přidání uživatele do přátel je třeba zobrazit profil uživatele a kliknout na tlačítko "Přidat do přátel". Po následném schválení uživatelem se zobrazí na Vašem profilu v "Moji přátelé".

Pokud si stejným způsobem přidá uživatel Vás do přátel, obdržíte žádost. Pokud žádost o přátelství schválíte, zobrazí se uživatel na Vašem profilu v "Moji přátelé".

Přátele lze seřadit nebo nastavit jako veřejný/neveřejný přítel.

Přátele můžete také mazat. Stačí jít do "Přátelé", kliknout na křížek x vedle jména nicku a tím dojde k jeho odstranění z přátel.

 

Další videonávody

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.


Komentář / Dotaz k článku nápovědy

Níže uvedené komentáře jsou prostřednictvím Facebooku (tzn. nekomentujete pod účtem Chatujme.cz), pokud nechcete publikovat Váš komentář na FB stačí odkliknout 'Zveřejnit taky na Facebooku '.
V případě, že nechcete vůbec komentovat skrz Facebook komentář, můžete nás kontaktovat na e-mailu podpora@chatujme.cz (email. adresa NIKDY neobsahuje tečku na konci!).
Děkujeme