Buď doma, nos roušku #chranimtebe - https://chranimtebe.cz/ Když nemusíte, nechoďte ven, když musíte, vemte si roušku. Pokuď roušku nemáte, můžete si ji zkusit ušít - Návod ZDE nebo na výše uvedeném odkazu.
Pokud nemáte možnost si roušku ušít, můžete zkusit jeden z těchto návodů - Rouška z trička nebo Rouška z jednorázových ručníků
Buďme k sobě ohleduplní a nepodceňujme situaci, společně to zvládneme.

Přátelé

Pro přidání uživatele do přátel je třeba zobrazit profil uživatele a kliknout na tlačítko "Přidat do přátel". Po následném schválení uživatelem se zobrazí na Vašem profilu v "Moji přátelé".

Pokud si stejným způsobem přidá uživatel Vás do přátel, obdržíte žádost. Pokud žádost o přátelství schválíte, zobrazí se uživatel na Vašem profilu v "Moji přátelé".

Přátele lze seřadit nebo nastavit jako veřejný/neveřejný přítel.

Přátele můžete také mazat. Stačí jít do "Přátelé", kliknout na křížek x vedle jména nicku a tím dojde k jeho odstranění z přátel.

 

Další videonávody

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.