Smazání profilu

Chcete-li zrušit Váš profil, můžete si jej odstranit pomocí formuláře v nastavení Vašeho profilu, záložka "Smazat profil" nebo napište z registračního emailu na podpora@chatujme.cz Předmět zprávy a Váš nick.

Upozorňujeme, že zrušení účtu (přezdívky) je nenávratná akce. Smažou se hodiny a veškerá data z nicku i s přezdívkou samotnou. Opětovně stejnou přezdívku z bezpečnostních důvodů nepůjde znovuzaložit minimálně po dobu jednoho dne.

Pokud využijete možnost smazání v nastavení Vašeho profilu, profil bude smazán krátce po půlnoci následujicího dne od poslání žádost. Žádost do této doby je možné vzít zpět. Pro kontrolu bude formulář chtít Vaše přihlašovací heslo a poté potvrzení na emailu který jste uvedli při registraci.
Pokud využijete možnost smazání pomocí zaslání emailu na podpora@chatujme.cz Váš účet bude smazán přibližně do 48 hodin od poslání žádosti, i v tato možnost nabízí odvolání žádosti smazání nicméně z procesních důvodu takové žádosti nemusí být vyhověno (např. administrátor smazal učet dříve než si přečetl email o stažení žádosti nebo žádost ještě nedorazila a účet byl již smazán)

 

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.