Přichází Cenzor!

Zapojujeme se do iniciativy "Přichází cenzor!" za účelem boje proti nesmyslnému blokování webů a tím omezování osobních svobod a hlavně nezavislosti a neutrálnosti internetu jako takového.
Zákon byl bohužel již schválen nicmeně musíme vyjádřit i náš silný nesouhlas vůči takovýmto zákonům, které mohou dříve nebo pozdeji poškodit i jiné nehazardní weby i nás jako Chatujme.cz.
Takovýto zákon nejen že naděla hodně problémů správcům vašich internetových připojení a také je víc něž jasné, že to i pocítite na vlastních peneženkách, ale také dává úředníkům moc nad naši svobodou a svobodou internetu v České republice.

Pomozte i vy svým hlasem v anketě a obecnému povedomí o tom co se již brzy chystá s našim/vaším internetem.

Více informací můžete najít při kliknutí na banner na vrchu a také zde https://www.nic.cz/page/3243/cesi-si-zaplati-cenzuru%2C-senatori-se-chystaji-zdrazit-internet/

 

 

 

 

 

 

 

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.


Komentář / Dotaz k článku nápovědy

Níže uvedené komentáře jsou prostřednictvím Facebooku (tzn. nekomentujete pod účtem Chatujme.cz), pokud nechcete publikovat Váš komentář na FB stačí odkliknout 'Zveřejnit taky na Facebooku '.
V případě, že nechcete vůbec komentovat skrz Facebook komentář, můžete nás kontaktovat na e-mailu podpora@chatujme.cz (email. adresa NIKDY neobsahuje tečku na konci!).
Děkujeme