Registrace

Při registraci a zakládání nového profilu na Chatujme.cz je doporučeno brát zřetel na tyto okolnosti:

Nick (přezdívka) musí začínat písmenem a obsahovat pouze znaky A-Z, a-z, 1-9 (nesmí být v počtu 9 čísel), případně pomlčka či podtržítko (Maximálně jedno v řadě za sebou). Je zakázáno použití tečky,lomítka, www a veškerých symbolů např. ◘ ♥.
Také je zakázáno používat jenom čísla, použití podtržítka a pomlčky více jak jednou za sebou. Takové nicky budou mazány (např. 123456, o123456789o, _____o____, --__-- , ____dutch_____ ,). Povolené je: (např. d-u-t-c-h- apod.).
Je zakázáno zakládat nicky, které jsou již založené (např. bara - hloupa_bara), zavádějící nicky (např. systém, administrátor, helpdesk), dále pak klonování nicků (např. MilkaMonika - MiIkaMonika), kdy se malé "l" nahradí velkým "i".

Samozřejmostí je zákaz zakládání vulgárních nicků.

V nicku nelze mít  tečku, místo tečky použijte pomlčku nebo podtržítko.
Jak zvolit bezpečné heslo?

 

Přihlašování po registraci na chatujme.cz je možné buď pomocí uživatelského jména nebo registračního emailu. Obě varianty jsou možné.

Na chatujme.cz je možná i Registrace/přihlášení pomocí facebooku nebo i propojení stávajícího účtu s facebookem.

 

Při prvním přihlášeni se vytvoří účet, který se předvyplní poskytnutými údaji z facebooku a provede Vás nutným zbytkem registrace (doplnění přezdívky dle našich kriterií).
Po vyplnění nové přezdívky a hesla se Vám otevře plný účet Chatujme.cz a nyní máte dvě možnosti při dalším přihlášení.
Přihlásit se přes údaje, které jste vyplnili po prvním přihlášeni přes Facebook a to Vaše přezdívka a heslo nebo opět kliknout na tlačítko pro přihlášeni pomoci facebooku a účet se ihned přihlásí.
 
Další videonávody

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.