Jak fungují soukromé diskuze

 Soukromé diskuze jsou zvláštním typem moderovaných diskuzí kde správce má výhradní právo určit kdo smí na diskuzi číst nebo psát, tyto diskuze nepodléhají namátkovým kontrolám administátorů nicméně podléhají stále obecným podmínkám a pravidlům portálu Chatujme.cz především v trestně právních případech. Soukromé diskuze mohou být i duplicitní tématicky s některým již existujicím tématem ale nesmí byt se stejným názvem.
Soukromé diskuze se ve výpisu diskuzí zobrazují se zámečkem předcházejicí název.
Do soukromé diskuze může kdokoliv požádat o přístup a správce poté přístup buď schválí nebo zamítne, tato volba je čistě na správci / zakladateli a má v tomto konečné právo a neexistuje vůči tomuto odvolání u administátorů portálu.


Diskuzi je třeba nejpve založit a poté zažádat o změnu na soukromou.
Tento typ diskuze, vzhledem ke své povaze, podléha povinnému ročnímu příspěvku na chod portálu ve výši 750 Kč na bankovní účet 670100-2211570352/6210. Do poznámky platby je třeba napsat nick a o jakou diskuzi se jedná a poté nás kontaktovat na emailové adrese podpora@chatujme.cz.
Platnost diskuze se počítá od data platby.

 

 

 Pokud máte nějaké dotazy či připomínky, kontaktujte administrátora nebo napište na email podpora@chatujme.cz


Chatujme.cz a jeho majitel a provozovatel nenese odpovědnost za jednání jednotlivých uživatelů, kteří poruší platné předpisy a zákony. Uživatel, který poruší zákon, či jiné obecně závazné předpisy, bere na vědomí,  že se tak vystavuje trestněprávnímu postihu či řízení ve věcech občansko právních podle příslušných ustanovení zákona. Postih mu hrozí i pokud poruší pravidla Chatujme.cz.

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.