Registrace/přihlášení/propojení s Facebookem

Na chatujme.cz je možná i Registrace/přihlášení pomocí facebooku nebo i propojení stávajícího účtu s facebookem.

 

Při prvním přihlášeni se vytvoří účet, který se předvyplní poskytnutými údaji z facebooku a provede Vás nutným zbytkem registrace (doplnění přezdívky dle našich kriterií).
Po vyplnění nové přezdívky a hesla se Vám otevře plný účet Chatujme.cz a nyní máte dvě možnosti při dalším přihlášení.
Přihlásit se přes údaje, které jste vyplnili po prvním přihlášeni přes Facebook a to Vaše přezdívka a heslo nebo opět kliknout na tlačítko pro přihlášeni pomoci facebooku a účet se ihned přihlásí.
 
Jako nevinnou věc jsme si dovolili při registraci přes FB (tedy prvnim přihlášeni) poslat jednu zprávičku na Vaši zeď ohledně Vaši registrace na Chatujme.
Zprávičku můžete zakázat při povolováni přistupu, ale při jejim povoleni ziskáte od nás bonus v podobě dalsich 10ti volných pozic pro smajlíky (takže z původnich 50ti máte k dispozici 60 volných pozic pro Vaše oblíbené smajlíky) a zároveň pomůžete Chatujme v rozletu tim, že se o nás dozvědí i Vaši prátelé.

Další videonávody

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.


Komentář / Dotaz k článku nápovědy

Níže uvedené komentáře jsou prostřednictvím Facebooku (tzn. nekomentujete pod účtem Chatujme.cz), pokud nechcete publikovat Váš komentář na FB stačí odkliknout 'Zveřejnit taky na Facebooku '.
V případě, že nechcete vůbec komentovat skrz Facebook komentář, můžete nás kontaktovat na e-mailu podpora@chatujme.cz (email. adresa NIKDY neobsahuje tečku na konci!).
Děkujeme