Profilová fotografie

Na hlavní stránce chatujme.cz v "Nastavení" záložka "Moje profilová fotka".

Zde si můžete nahrát Vaši profilovou fotku. Pro dodržení povolených rozměrů se přesměrujete automaticky na stránku, kde budete moci provést asistovaný ořez Vaší fotografie.

Povolené formáty jsou jpg, jpeg s maximální velikostí 5 MB. Jako profilovou fotku nahrávejte pouze takovou,  na které je vidět Váš obličej nebo postava i s obličejem. 

Zamítáme fotografie maskované jakýmkoli způsobem, dvojice osob, kde není jasné, kdo je uživatel profilu (na fotce dvě ženy, dva muži) a skupiny lidí, kde je erotické prádlo, kalhotky, pornografie, reklama, ve fotografiích text, upravované apod, povoleny jsou pouze mírné úpravy, které razantně nezasahují do reálné fotografie.

 

Uživatel za svou nahranou profilovou fotografii zodpovidá sám a bere na sebe zodpovědnost za případné porušení autorských práv nebo jiný přestupek vůči platným zakonům ČR. V případě opakovaného porušovani se uživatel vystavuje riziku stíhání PČR.

 Administrátor si v případě nejasností s původem nebo vlastnictvím fotografie vyhrazuje právo na neschválení profilové fotografie a to i bez udání důvodu. Pro případné schválení profilové fotografie může po vás být vyžadováno dodatečné oveření například dodatečnou fotografií prokazujicí vaše osobnost a váš nick na Chatujme.cz (tzn např fotografie vás společně s papírkem kde bude čitelně napsaný váš nick popřípadě fotografie dnešních novin nebo jiné prokazatelné ověření)

 


  

Další videonávody

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.