Fotogalerie

Do Fotogalerie vkládejte svá fota do galerií,  o které se chcete podělit se svými přáteli:

Je zakázáno vkládat fota s erotickým či jinak nevhodným obsahem, který může působit nevhodně  na veřejném serveru bez věkového omezení.

Pro vkládání máte vymezený prostor prozatím 50 fotografií a velikost fota by neměla přesahovat 3MB Povolené formáty jpg, jpeg, png,. (Fotoalba budou  podléhat namátkové kontrole příslušných administrátorů, zda fota  neporušují daná pravidla).


Fotogalerie nadále probíhá úpravama i na základě podnětů Vás uživatelů jako např. řazení fotografií, prostoru pro Vaše fota atd.


Video-návod

Další videonávody

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.


Komentář / Dotaz k článku nápovědy

Níže uvedené komentáře jsou prostřednictvím Facebooku (tzn. nekomentujete pod účtem Chatujme.cz), pokud nechcete publikovat Váš komentář na FB stačí odkliknout 'Zveřejnit taky na Facebooku '.
V případě, že nechcete vůbec komentovat skrz Facebook komentář, můžete nás kontaktovat na e-mailu podpora@chatujme.cz (email. adresa NIKDY neobsahuje tečku na konci!).
Děkujeme