Buď doma, nos roušku #chranimtebe - https://chranimtebe.cz/ Když nemusíte, nechoďte ven, když musíte, vemte si roušku. Pokuď roušku nemáte, můžete si ji zkusit ušít - Návod ZDE nebo na výše uvedeném odkazu.
Pokud nemáte možnost si roušku ušít, můžete zkusit jeden z těchto návodů - Rouška z trička nebo Rouška z jednorázových ručníků
Buďme k sobě ohleduplní a nepodceňujme situaci, společně to zvládneme.

Fotogalerie

Do Fotogalerie vkládejte svá fota do galerií,  o které se chcete podělit se svými přáteli:

Je zakázáno vkládat fota s erotickým či jinak nevhodným obsahem, který může působit nevhodně  na veřejném serveru bez věkového omezení.

Pro vkládání máte vymezený prostor prozatím 50 fotografií a velikost fota by neměla přesahovat 3MB Povolené formáty jpg, jpeg, png,. (Fotoalba budou  podléhat namátkové kontrole příslušných administrátorů, zda fota  neporušují daná pravidla).


Fotogalerie nadále probíhá úpravama i na základě podnětů Vás uživatelů jako např. řazení fotografií, prostoru pro Vaše fota atd.


Video-návod

Další videonávody

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.