Jak funguje karma

 

Karma zobrazující se u uživatele který přidá příspěvek slouží na objektivní zhodnocení příspěvku jako takového jestli je podnětný nebo je to odpad. 

Možnosti Karmy:

  • Součet plusů a mínusů na příspěvcích na diskuzi u každého uživatele.
  • Nelze hlasovat pro sebe samotného,pouze ostatní uživatelé.
  • Umožňuje vidět kdo hlasoval na uživatelových příspěvcích pro všechny, pokud je volba vypnutá hlasy u příspěvků uvidí jen majitel příspěvku.

V Nastavení v sekci  Nastaveni > Ostatní > Diskuze si může uživatel zapnout jestli se zobrazí hlasování u jednotlivých příspěvku a také celkový součet hlasů Karmy uživatele.

 

 Pokud máte nějaké dotazy či připomínky, kontaktujte administrátora nebo napište na email podpora@chatujme.cz


Chatujme.cz a jeho majitel a provozovatel nenese odpovědnost za jednání jednotlivých uživatelů, kteří poruší platné předpisy a zákony. Uživatel, který poruší zákon, či jiné obecně závazné předpisy, bere na vědomí,  že se tak vystavuje trestněprávnímu postihu či řízení ve věcech občansko právních podle příslušných ustanovení zákona. Postih mu hrozí i pokud poruší pravidla Chatujme.cz.

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.


Komentář / Dotaz k článku nápovědy

Níže uvedené komentáře jsou prostřednictvím Facebooku (tzn. nekomentujete pod účtem Chatujme.cz), pokud nechcete publikovat Váš komentář na FB stačí odkliknout 'Zveřejnit taky na Facebooku '.
V případě, že nechcete vůbec komentovat skrz Facebook komentář, můžete nás kontaktovat na e-mailu podpora@chatujme.cz (email. adresa NIKDY neobsahuje tečku na konci!).
Děkujeme