Smazání profilu

Chcete-li zrušit Váš profilnapište z registračního emailu na podpora@chatujme.cz Předmět zprávy a Váš nick. Během následujících 48 hodin bude Váš účet zcela deaktivován.

Upozorňujeme, že zrušení účtu (přezdívky) je nenávratná akce. Smažou se hodiny a veškerá data z nicku i s přezdívkou samotnou. Opětovně stejnou přezdívku nepůjde znovuzaložit z bezpečnostních důvodů.

 

Veškeré zde uvedené texty podléhají autorskému zákonu a veškerá práva jsou vyhrazena. Dále si majitel portálu vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Text poté nabývá okamžité platnosti pokud není uvedeno jinak.


Komentář / Dotaz k článku nápovědy

Níže uvedené komentáře jsou prostřednictvím Facebooku (tzn. nekomentujete pod účtem Chatujme.cz), pokud nechcete publikovat Váš komentář na FB stačí odkliknout 'Zveřejnit taky na Facebooku '.
V případě, že nechcete vůbec komentovat skrz Facebook komentář, můžete nás kontaktovat na e-mailu podpora@chatujme.cz (email. adresa NIKDY neobsahuje tečku na konci!).
DěkujemeTento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním Chatujme.cz s tímto souhlasíte. Další informace